Beykent Pediatri Kliniği açıldı. Tam olarak tetkik ve tedavi hizmeti sunulabilen, hastane ortamlarında karmaşa ve bulaşıcı hastalıklardan korunmaya da yardımcı olabilecek hijyenik ve modern kliniğimiz sağlık kontrolleri ve hastalarımızın tanısı ve tedavisi için güçlü kadrosuyla hizmete girmiştir. günlük müşahade ve nebül tedavisi, astım atak tedavisi, serum tedavisi, kan alma, aşı ve takibi, sağlık ocağı aşılarının uygulanması gibi bir hastanede alabileceğimiz tüm hizmetleri bir arada sunuyoruz. Otopark ve trafik sıkıntısı yaşanmayacak şekilde kolay ulaşım ve güler yüzlü hizmet. Çocuk psikoloğumuz ve çocuk hemşiremizle her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. sağlıkla kalmanız dileğiyle.

Tam olarak tetkik ve tedavi hizmeti sunulabilen, hastane ortamlarında karmaşa ve bulaşıcı hastalıklardan korunmaya da yardımcı olabilecek hijyenik ve modern kliniğimiz sağlık kontrolleri ve hastalarımızın tanısı ve tedavisi için güçlü kadrosuyla hizmete girmiştir.
günlük müşahade ve nebül tedavisi, astım atak tedavisi, serum tedavisi, kan alma, aşı ve takibi, sağlık ocağı aşılarının uygulanması gibi bir hastanede alabileceğimiz tüm hizmetleri bir arada sunuyoruz.
Otopark ve trafik sıkıntısı yaşanmayacak şekilde kolay ulaşım ve güler yüzlü hizmet.
Çocuk psikoloğumuz ve çocuk hemşiremizle her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.
sağlıkla kalmanız dileğiyle. Etiketler : Çocuk Kliniği hizmete girmiştir.